Şanlıurfa Baran Temizlik
 
 

Şanlıurfa Baran Temizlik Hakkında

Sektörde bir şeyleri değiştirebilmek, mutlu müşteriler oluşturabilmek düşüncesiyle yola çıkan firmamızda “kalite ve memnuniyet”
odaklı hizmet sunmak değişmez bir unsurdur.

Şanlıurfa Baran Temizlik olarak tüm ev, işyeri, ofis, inşaat temizlik işlerine talibiz…

Şanlıurfa ve çevre ilçelerde, temizlik firmaları içinde özellikle ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik konusunda deneyimimizle , hizmetlerimize devam ediyoruz.

Her türlü temizlik şirketleri arasında her zaman ön plana çıkan firmamız, garantili temizlik hizmeti sunmaya devam etmektedir…


 

Hakkımızda

İşletmemiz Şanlıurfa Baran Temizlik organizasyonu adı altında 2017 yılında kurulmuştur. Şanlıurfa ve çevre illerde temizlik faaliyetlerinde bulunmak Şanlıurfa halkının özlediği müşteri memnuniyetini sunmak için Profesyonel ekibi ile hizmete başlamıştır.

Şanlıurfa Baran Temizlik Ofis temizliği, Endüstriyel alan temizliği, büro temizliği, hastane temizliği, inşaat sonrası temizliği, banka temizliği, okul temizliği, ev temizliği, alış veriş merkezi temizliği, komple bina temizliği gibi özel uzmanlık ve donanım gerektiren temizlik hizmetleriyle siz değerli müşterilerinin hizmetindedir.

Vizyonumuz

Temizlik firmaları arasında en yüksek prestije sahip olmak, Türkiye çapında kurumsal çözümleriyle öne çıkan hizmetler sunmak, temizlik hizmetlerine her bireyin kolayca ulaşmasını sağlayarak her eve hizmet verebilmek, daha sonra da dünyanın dört bir yanında büyük çapta hizmet vererek alanında standartları belirleyen otorite olmak firmamızın hedefleri arasındadır.10 MADDEDE ŞANLIURFA BARAN TEMİZLİK

1- Firmamız her ne olursa olsun müşteriye karşı açık, samimi ve dürüsttür.

2- Bizim için her zaman verdiği sözün arkasında durmak esastır, iş alma amaçlı boş vaatler sunulmaz.

3- Firmamız kurulduğundan bu yana arkasında mutsuz tek bir müşteri bırakmamak gayesiyle olası bütün gücüyle çalışmaktadır.

4- Çöpleri halının altına tıkmak şeklinde tarif edebileceğimiz göstermelik işler yapmaz, olası zarar durumunda hata telafi edilir.

5- Adını çevreyle uyumlu temizlik yapmaktan alan yeşil temizlik zararlı kimyasal kullanmaktan kaçınır, geri dönüşümü teşvik eder.

6- Firmamız kaliteden ödün vererek ucuz hizmet sunmanın her iki tarafa da zarar vereceği bilinciyle hareket etmektedir.

7- Bizim için zamana tam riayet esastır. Zamanında başlanmayan her işte kendimizi suçlu addediyoruz.

8- Tarafınızdan temizlenmesi özellikle istenmediği sürece kapalı eşyaların içini temizlemiyoruz.

9- Yeşil Temizlik firması olarak teknoloji alanında temizlik sektörü gelişmelerini yakından takip ediyoruz.

10- Mutlu personel, mutluluğunu işine yansıtır. Rekabet edebilmek adına işçiye ölü fiyat vermeyi doğru bulmuyoruz. 
 
 
0 (544) 890 46 09