Şanlıurfa Baran Temizlik
 
 

Yeni yapılarda inşaat sonrasında oluşan kalıntıları temizlemek oldukça zordur. İnşaat çalışmalarında oluşan toz, kir ve inşaat kalıntılarını atmak fazlasıyla zaman alacağı için bu durumda profesyonel olarak yardım alınması daha hızlı sonuç alınmasını sağlar. İnşaat sonrası temizlik konusunda profesyonel olarak yardım alabilir ve bu şekilde daha kısa sürede temizlenen alanda rahatlıkla yaşayabilirsiniz. Yapılacak olan temizlik işlemlerinde gerekli olan bütün malzeme ve ekipman seçenekleri ile temizlik yapılacak olan alana gelen ekibimiz tarafından itinalı bir şekilde temizlik işlemi yapılır. Pencerelerde kalan inşaat kalıntıları tamamen çıkartılana kadar dikkatli bir şekilde temizleme işlemi yapılır. İnşaattan kalan bütün kalıntıların temizlenmesi ile ince temizliğe geçilir.

İnşaat kalıntılarını çıkartmak oldukça zor olduğundan bu durumda deneyimli olan ekip tarafından işlemler sırası ile yapılır. Farklı alanlarda inşaat sonrası temizlik için verdiğimiz profesyonel hizmet sayesinde daha temiz alanlara sahip olabilirsiniz. Tek bir kat veya bütün bina için aynı şekilde inşaat sonrasında gerekli olan ekipmanlar ile yapılacak temizleme işlemi sayesinde yeni yapılarda daha temiz ve hijyenik sonuçlar elde edebilirsiniz. Sıva, boya veya harç kalıntılarını etkili şekilde çıkartmak için bu konuda gerekli olan ekipmanlar ile ekip istenilen alanlara gelerek daha başarılı şekilde işlem yapılmasını sağlar. İlk olarak fazlalıklar alınır ve ardından bütün alanın fazlalıkları alındıktan sonra ince temizlik işlemine başlanır.

İnşaat sonrası temizlik ile yapılarda istenildiği gibi temiz bir alan oluşturulması sağlanır. Kaba temizlik yapılması sayesinde asıl ince temizlik için daha başarılı şekilde sonuç alınabilir. Etkili deterjan seçenekleri sayesinde yapılacak olan temizlik işlemi ile alanın tam anlamı ile temizlenmesi sağlanır. Yapılarda bulunan her alanda aynı şekilde işlem yapılması ile daha kısa süre içinde alanın temizlenmesi ile taşınmak isteyenlerin temiz bir alana taşınmasına yardımcı olunur. Temizlik işinde deneyimli ve profesyonel olarak hizmet veren ekip sayesinde daha rahat şekilde siz yorulmadan işlemler yapılır. Farklı yapı seçeneklerine göre farklı şekilde yapılacak olan temizlik işlemi sayesinde alanın bütün noktalarının temizlenmesi ile kullanıma hazır hale getirilerek bu şekilde teslimi yapılır.

İnşaat bittikten sonra meydana gelen molozlar, kum, çakıl, boya kalıntıları gibi atıklar inşaat sonrası temizlik çalışmaları ile ortadan kaldırılabilmektedir. Özellikle banyo, tuvalet, mutfak gibi alanlarda fayanslarda kalan boya, alçı kalıntıları inşaat sonrasında eve taşınacak olanlar için sorun teşkil etmektedir. Sizler için gerçekleştirdiğimiz temizlik çalışmalarında bu tür inşaat sırasında kalan kalıntıların temizlenmesi sonrasında ev detaylı temizlik için hazır hale getirilmektedir. İnşaat bitmesinden sonra yapılan bu temizlik bina içi ile sınırlı kalmamakta bina çevresinde de gerekli temizlik işlemleri yapılarak alanın tamamen temizlenmesi sağlanılmaktadır. Sizlerde inşaatlarınızın bitmesi ile ortaya çıkan bu kalıntıların kontrollü ve kısa bir süre içerisinde temizlenmesini istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

 
 
0 (544) 890 46 09